שותפות אסטרטגית


Evergreen packagingEvergreen packaging

חברת Evergreen packaging שייכת לקבוצת Reynolds Holding שהיא מהחברות הגדולות בעולם בתחום האריזה. Reynolds Holding כוללת חברות המייצרות בקבוקים, קרטוניות למשקאות עמידים, פקקים, רדידי אלומיניום ושקיות מלמינטים שונים. כל אחת מן החברות בקבוצה היא מהגדולות בעולם בתחומה.


חברת Evergreen Packaging הינה חברה המייצרת קרטון מצופה פוליאתילן המשמש לייצור קרטוניות חלב. החברה מייצרת קרטון עבור עצמה, ועבור יצרנים אחרים - ובתחום זה היא הגדולה בעולם. היא גם מייצרת את קרטוניות החלב עצמן ל - 80% מהשוק האמריקאי, יש לה מפעלים לייצור הקרטוניות בארה"ב, סין, קוריאה, טייוואן, ערב הסעודית, מרוקו, הונדורס וישראל. חברת Evergreen Packaging גם מייצרת את מכונות המילוי לחלב, למיץ ולמשקאות נוזלים אחרים וככזו היא מספקת את רוב מכונות המילוי לקרטוניות הגייבל טופ בארה"ב, ובסה"כ ל-40% ממכונות המילוי בעולם כולו.


שיתוף הפעולה בין דוקרט ובין Evergreen Packaging נמשך כבר קרוב לשלושים שנה. תחילתו כהסכם לשיתוף פעולה, ומזה כ- 15 שנה חברת Evergreen packaging הפכה לשותפה בחברת דוקרט Evergreen אריזות בע"מ.


כתוצאה מכך, חברת דוקרט Evergreen אריזות בע"מ נהנית מגיבוי מלא ומחייב מהחברה-השותפה, בנושא אספקת חומר גלם, ציוד לייצור, ידע בייצור ובפיתוח, אספקה ושרות של מכונות המילוי.