פעילויות

קבלת תו תקן יהלום 2013

לפרטים:

השנה העמדנו לעצמנו מטרה להמשיך ולשמר את רמת תקני האיכות והבטיחות ואנו נימנים גם השנה הזו בין החברות המעטות שמחזיקות ב- 7 תקנים מה שמכנה לנו תו תקן יהלום

 

MAL 7314

מימין: ירון רייז - מנכ"ל דוקרט Packaging, מר דני גולדשטיין - מנכ"ל מכון התקנים הישראלי, מר רן כהן - יו"ר מכון התקנים הישראלי, שושי מרום - מנהלת איכות דוקרט Packaging ומר אלי כהן קגן - מנהל אגף איכות והסמכה במכון התקנים.

 

MAL 7307

מימין: אילן זבולוני - מנהל טכני דוקרט Evergreen, מר דני גולדשטיין - מנכ"ל מכון התקנים הישראלי, מר רן כהן - יו"ר מכון התקנים הישראלי, דיה כהן - מהנדסת איכות דוקרט Evergreen ומר אלי כהן קגן - מנהל אגף איכות והסמכה במכון התקנים.

קבלת תו תקן יהלום 2012

לפרטים:

dimond

מימין: ירון רייז (מנכ"ל דוקרט Packaging), שושי מרום (מנהלת איכות דוקרט Packaging), דיה כהן (מהנדסת איכות דוקרט Evergreen), אסף שדה מנהל איכות דוקרט Evergreen)

גלגלים של תקווה 2012

לפרטים:

דוקרט מעודד פעילות ספורטיבית, נפש בריאה בגוף בריא ומתגלגל שנה שניה עם קבוצת הרכיבה המורכבת מעובדים וחברי קיבוץ המדוושים להנאתם כל השנה.
המבצע "גלגלים של תקווה" הוא מסע אופניים של כ- 10,000 רוכבים מכל רחבי הארץ שבא לתמוך בילדי אתגרים. ההכנסה מההשתתפות מוקדשת למטרה זו.
גם השנה יצאה קבוצת רוכבים של דוקרט, זו השנה השנייה במאורגן. השנה היו הרבה יותר רוכבים מאשר בשנה שעברה (בה היו 25 רוכבים). השתתפו גם לא מעט עובדי דוקרט שאינם חברי קיבוץ, יחד עם בני משפחותיהם. הפעילות מתבצעת במסגרת ההקצבה של דוקרט לשלוש פעילויות בשנה במימון המפעל, תוך שימוש בתלבושת אחידה המייצגת את המפעל.
המסע התקיים במזג אוויר נפלא ועבר בשלום. חלק מהרוכבים סיימו אותו בשלוש שעות, וחלקם בארבע שעות. אורך המסלול 52 ק"מ בתנאי חסימה מוחלטת של התנועה בכבישים.
במפעל זה משתתפים הרבה אנשים מכל הארץ: ילדים, ארגוני הנכים עם אופניים בעלי שלושה גלגלים הנעזרים בידיהם , עיוורים הרוכבים עם אנשים רואים באופניים זוגיים, ועוד.

woh2012small